تبلیغات
تـــاگ هرمزگان - روز ششم ، امنیت بندرعباس حق طبیعی ماست !!
چهارشنبه 27 مرداد 1389  10:44 ب.ظ
توسط: امان ...

روز پنجم ...کنار همه ی مردم ... ما ناراضی ایم  ...آقا چرا نمی خواهید بفهمید؟

استان هرمزگان ، و شهر بندرعباس  در آن دارد اتفاقاتی می افتد که کسی نمی خواهد آن را برای خود هضم کند . اما چه می شود گفت  وقتی مسئولی که قرار است پاسخگو این مردم باشد  منتقدان و ناراضیان این وضع را تهدید به برخورد قهری می کند (+) بندرعباس و 400هزار مردم این شهر می بایست این سئوال را از مسئولین و به قولی خدمتگذاران خود بپرسند : آقای وزیر! ، آقای استاندار ! ،آقای امام جمعه! شما که مسئولید در قبال این اتفاقات با صبحت های آقای فرماندار که همه رسانه ها رامتهم به تولید شایعه  کردندچه می کنید و باید  پاسخگو باشید . شما باید از این موج وبلاگی در ایجاد تاکید اقدام  همکاران امنیتیتان  سپاسگذار باشید .

جناب آقای استاندار شما به عینه و از نزدیک به حُسن نیت قشر خبرنگار و ارباب رسانه واقفید ، و نیک می دانید وجود وحضور این قشر در کنارتان باعث پیشرفت واحیای مدیریت شهریتان شده است  وبه حق والانصاف امر اطلاع رسانی و کانال ارتباطی  مسئولین ومردم بوده اند.پس چه شده است در اعلام خبر وتاکید آنان به شما در ورود پیدا کردن و حرکت  مدیران ارشد امنیتی در راستای بحث و معضل بی امنی در بندرعباس باعث شده است که جناب آقای فرماندار عتاب از کف بدهد و مدیران وبلاگ های استان را به ایجاد شایعه و شانتاژ خبری متهم کند .

 جناب آقای استاندار در راستا ی حرکت خودجوش وبلاگ های استان آیا در شما ایجاد ضرورت کرد تا نسبت به تشکیل کارگروه ای برای برخورد قهری با عوامل ناامنی در شهر و دستور اکید برای برخورد با این مسببان ناامنی جامعه صادر کنید؟  و آیا بر جناب فرماندار خورده گرفته اید که چرا از سر بی پاسخی خود را مجاب به متهم کردن وبلاگ ها گرفته است ؟

جناب آقای وزیر ! شما هم باید پاسخ گو باشید

 جناب آقای امام جمعه شما که  به قهرایی ترین شکل ممکن فریادتان دامان مسئولین بی پاسخ می گرفت حال مردم  چشم به شما دارند که نسبت به این موضوع واکنش نشان دهید و فریادتان را حواله ان مسئولی روانه کنید که این موضوع را موضوع حادیی برای شهر قلمداد نمی کند.

جناب آقای فرماندار چه خوب بود در تعامل با این وبلاگ ها که به وظیفه اجتماعی خود عمل می کنند دهان تاکید وپاسخ وا می داشتید نه تهدید و خوب می دانیم که آن مقام نیز در این برهه از زمان از این ناامنی ها به ستوه آمده اید و برای رهایی درصدد برخورد و احیای امنیت در شهر می باشید و نیک تر می دانیم ما به فراخور فضای مجازی تاکیدات خود را به گوش شما می رسانیم و میزان تاثیرات و برداشت های  شما از این فضای مجازی جای خود دارد .


روز پنجم :  20 وب نویس که نگران امنیت بندرعباس اند :

سی سی یو / کیوسک / خلیل درخورد / صدای بندر / 27 / بهشب / هرمزگانی سلام / پرپروک / تاگ هرمزگان / فتوبلاگ رحیمیان / شیر و خط / گوج گنو / روز روزگاری دلگشا / شهاب آبروشن / حسن بردال /لاتیدان / گوهر ناسفته / استاره / لاکپشت / راز سر به مهر /


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 27 مرداد 1389